هستی کالر - کربی پلیمر

بهسا پلیمر پارس

پایون پلیمر، مستربچ های رنگی و خاص

رادیو ویکی پلاست | بسته شنبه 3 آبان 1399/ شماره 148
نیما حذف می شود؟ ملاکِ اصلاح سهمیه‌ها، فاکتورهای فروش ثبت شده در سامانه جامع تجارت است، شروع هفته با افزایش قیمت های جهانی، افزایش دلار نیمایی به نزدیک 700 تومان رسید ...
فایل های رادیویی مرتبط:

نیما حذف می شود؟
امروز سایت متعلق به کنفدراسیون صادرات ایران خبری با این مضمون منتشر کرد: نرخ سنا جایگزین نرخ نیما مبنای خرید ارز صادراتی می‌‌شود.
این خبر شاید برای صادرکنندگان خبر خوبی باشد و بتوانند ارزهای صادراتی خود را با قیمت بالاتری به فروش برسانند و با سهولت بیشتری به رفع تعهد ارزی بپردازند، اما روی دیگر این تصمیم که هنوز خبر رسمی آن منتشر نشده، این است که در صورت فروش حواله های صادراتی با نرخ سنا، تکلیف نیما چه می شود؟ تا روزهای آینده و انتشار خبرهای بیشتر در مورد این موضوع، منتظر می مانیم.

ملاکِ اصلاح سهمیه‌ها، فاکتورهای فروش ثبت شده در سامانه جامع تجارت است
مدیرکل دفتر صنایع غیرفلزی در نامه ای به رؤسای سازمان صمت استان ها اعلام کرد: ملاک عمل جهت اصلاح سهمیه ها، فاکتور فروش ثبت شده فصل گذشته شرکت های دریافت کننده سهمیه بوده و هر سه ماه یکبار، سهمیه ها به صورت سیستمی مجددا محاسبه و اعمال خواهد شد. لذا مقتضی است موضوع به کلیه واحدهای تحت پوشش ابلاغ شود.

شروع هفته با افزایش قیمت های جهانی
قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی، منتهی به جمعه 22 اکتبر 2020، امروز در ویکی پلاست منتشر شد و بر اساس اطلاعات نشریه پلتس، همه گروه های پلیمری به جز سنگین تزریقی، افزایشی هستند. پلی استایرن مقاوم و معمولی و ABS گروه هایی هستند که بیشترین افزایش را در قیمت های نشریه پلتس، منتهی به جمعه، 22 اکتبر، تجربه کرده اند.

افزایش دلار نیمایی به نزدیک 700 تومان رسید
میانگین ماهانه دلار نیمایی، امروز و در آغاز هفته، 24 هزار و 372 تومان شد. اختلافِ دلار نیمایی امروز با قیمتِ دوشنبه 28 مهر، به 698 تومان افزایش رسیده. نکته مهم اینکه میانگین ماهانه دلار نیمایی از مرز 24 هزار و 300 تومان عبور و میانگین روزانه دلار نیمایی به کانال 26 هزار تومان عقب نشینی کرده است.

شروع هفته کاهشی دلار صرافی
قیمت دلار صرافی که پنجشنبه گذشته را با افزایش 580 تومانی در 29 هزار و 380 تومان به پایان رساند، امروز 230 تومان کاهش یافت و به 29 هزار و 150 تومان رسید. ولی در ادامه طی 4 نوبت با 380 تومان کاهش در 29 هزار تومان قیمتگذاری شد. گفتنی است قیمت فروش امروز دلار صرافی‌ها نسبت به ابتدای امسال 14 هزار و 100 تومان افزایش دارد.

عقب نشینی بورس تهران به کانال 1 میلیون و 300 هزار
شاخص کل بازار سرمایه در پایان معاملات امروز با 38 هزار واحد کاهش به 1 میلیون و 374 هزار عقب نشینی کرد. گفتنی است شاخص کل بازار سرمایه از 20 مرداد ماه که به بالاترین رشد و 2 میلیون و 65 هزار رسید تا امروز، 691 هزار و 070 واحد کاهش را تجربه کرده است.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
گزارش مشکل

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه

این مطالب را از دست ندهید

پربازدیدترین شرکت ها

درج کارت ویزیت شرکت من

پربازدیدترین محصولات

ویدیوهای آموزشی

ثبت شرکت ها پروفایل مدیران محصولات شرکت ها لیست شرکت ها نیازمندیها قیمت مواد اولیه
همه حقوق این سایت متعلق به ویکی پلاست می باشد
طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت رایگان آگهی ویدیو آموزشی کانال تلگرام تماس با ما
اشتراک SMS قیمت بورس و بازار